Проектування сайтів та мобільних додатків


UI/UX дизайнер – спеціаліст, що відповідає за структуру та «обличчя» сайту. В його обов’язки  входить створення макету сайту, розробка навігації, створення та оптимізація всіх графічних елементів – від  простих кнопок до інтерактивних банерів. 

За даною спеціалізацією ви зможете навчитися створювати оригінальні та стильні макети сайтів та правильно їх верстати. Ви легко зможете добавляти до ваших сайтів ілюстрації, анімаційні елементи, банери, писати скрипти, що додають інтерактивності вашому сайту. Ви зможете розробити зручну навігацію и грамотно акцентувати увагу на потрібній інформації. Ви зможете оцінити та протестувати сайт перед розміщенням його в Інтернеті.


Програма спеціалізації

Модуль 1 Основи графічного  дизайну  та  композиції

Модуль 2 Професійний вебдизайн

Модуль 3 Основи  програмування  мовою  JavaScript

Модуль 4 UX  Дизайн

Модуль 5 Людиноорієнтований  дизайн

Модуль 6 UI: Інформаційна  комунікація в дизайні

Модуль 7 Візуальна комунікація в дизайні

Модуль 8 Проєктна діяльність в дизайні

Модуль 9 Робота над власним проєктом

Базові предмети

Образотворче мистецтво

Інформатика

Англійська мова

Мови

HTML5

CSS3

Мови програмування

JavaScript

Програмне забезпечення

Sublime Text

Adobe Brackets

Adobe Photoshop

Adobe Illustrator

Adobe AfterEffects

Readymag

Wordpress

FigmaСтворення цього спеціального курсу зумовлено актуальними тенденціями розвитку комп’ютерної техніки, зокрема мобільних пристроїв та збільшенням їх популярності. 

Структура навчальної програми передбачає вивчення як теоретичних, так і практичних складових процесу створення сайтів та мобільних додатків. Крім створення гармонійних сучасних сайтів, важливим є зручність навігації, зрозумілість, інформативність. Саме ці властивості будуть відображені в портфоліо, створеного школярами. Спеціалізація спрямована в майбутнє та зробить наших випускників конкурентноздатними на сучасному ринку праці.

Вивчаючи курс, учні дізнаються: що таке User Experience та User Interface, чим вони відрізняються від вебдизайну, навіщо і як вивчати досвід користувачів, як зробити інтерфейс зручним, як організувати правильну навігацію, як розпізнавати реальні проблеми користувачів та вирішувати їх, як створити веб анімацію, у чому відмінність стаціонарних та портативних пристроїв.

 

І найголовніше – навчаться створювати реальні проєкти.