ОРТ

З історії ОРТ

Товариство ремісничої праці (російською мовою - Общество Ремесленного Труда) створене у 1880 році в Санкт-Петербурзі. Його основною метою було надання єврейському населенню можливості оволодіння ремеслами і сільськогосподарськими навичками. Засновниками товариства були професор фізіології Микола Бакст, фінансист барон Горацій Гінцбург і промисловець Самуїл Поляков. ОРТ відкривав курси, майстерні і ремісничі училища, надавав фінансову підтримку тому, хто її потребував. Після Першої світової війни ОРТ поширив свою діяльність за межі Росії. У 1921 році в Берліні було засновано Всесвітню спілку ОРТ. Так було започатковано  міжнародний період в історії організації.


Всесвітній ОРТ сьогодні

ОРТ сьогодні – це Освітні Ресурси і Технологічний тренінг.
Сьогодні Всесвітній ОРТ – одна з найбільших у світі недержавних некомерційних організацій, що працюють у сфері освіти. Щорічно в технологічних центрах і школах ОРТу навчається 270 000 учнів у 58 країнах світу. До теперішнього часу ОРТ накопичив досвід роботи більш ніж в 100 країнах. З моменту свого заснування Всесвітній ОРТ надав допомогу і підтримку  більш ніж трьом мільйонам осіб.


ОРТ в СНД і країнах Балтії

У 1991 році ОРТ відновив роботу в країнах колишнього СРСР. Сьогодні більш ніж в 30 містах країн СНД і Балтії працюють навчальні центри і школи ОРТ, де щорічно навчається близько 30 000 осіб. Мережа шкіл і центрів ОРТ визнана однією з кращих освітніх систем регіону.

З моменту свого відкриття Технологічний ліцей «ОРТ» м.Києва входить до мережі шкіл Всесвітнього ОРТ