Наші досягнення

Сторінки:
Перемога на конкурсі юнацької наукової творчості у Пекіні!
Перемога на конкурсі юнацької наукової творчості у Пекіні!

Учень 11-В класу, Буранов Владислав, отримав срібну медаль на конкурсі юнацької наукової творчості у Пекіні! Вітаємо його з перемогою!
17 квітня 2019 р.
Детальніше
шкільний стікерпак
шкільний стікерпак

Нещодавно наші одинадцятикласниці Еліна Пирогова та Софія Козелько створили серію кумедних малюнків, які згодом перетворилися на чудові наліпки.
3 квітня 2019 р.
Детальніше
Robotraffic -201(Ізраїль) 1 місце
Robotraffic -201(Ізраїль) 1 місце

Вітаємо команду НВК №141 "ОРТ" м.Києва (молодша ліга), що виборола 1 місце у номінації "Міський рух" на змаганнях "Robotraffic"(Ізраїль).
#наші_учні_найкращі
#закодуйся_на_успіх
#nvk141ort
19 березня 2019 р.
Детальніше
World ORT Excellence Award
World ORT Excellence Award

Вчора Алла Ворон було вручено нагороду "World ORT Excellence Award". Ми вітаємо нашу улюблену Ворон Аллу Анатолівну, заступника директора, викладача української мови та літератури з перемогою у номінації "Використання інформаційно-комунікаційних технологій в учбовому процесі"! Бажаємо натхнення! Пишаємося Вами!
#наші_вчителі_найкращі #гордість_нвк141орт
16 листопада 2018 р.
Детальніше
переможець
переможець

Сьогодні у нас чудова новина!
Напередодні Всесвітнього Дня Вчителя один із вчителів нашого НВК № 141 "ОРТ" м.Києва став переможцем "World ORT Excellence Award". Ми вітаємо нашу улюблену Ворон Аллу Анатолівну, викладача української мови та літератури з перемогою у номінації "Використання інформаційно-комунікаційних технологій в учбовому процесі"!
#наші_вчителі_найкращі #гордість_нвк141орт
5 жовтня 2018 р.
Детальніше
Всеукраїнський конкурс з англійської мови
Всеукраїнський конкурс з англійської мови Щиро вітаємо учнів, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «ГРИНВІЧ-2017»! 
14 травня 2018 р.
Детальніше
фіналістка міжнародної олімпіади з історії єврейського народу
фіналістка міжнародної олімпіади з історії єврейського народу Вітаємо ученицю 8б класу Шамич Марію, що ввішла в п'ятірку фіналістів міжнародної олімпіади з історії єврейського народу "70-річчя держави Ізраїль". В олімпіаді прийняло участь понад 300 учнів з 37 шкіл СНД та Балтії, 30 з яких приїхали до Ізраїлю, на третій етап олімпіади. Маша посіла 4 місце. Бажаємо подальших перемог! #наші_учні_найкращі#гордість_нвк141орт
4 травня 2018 р.
Детальніше
Фестиваль-нагородження «Крила натхнення» 2018
Фестиваль-нагородження «Крила натхнення» 2018 Учителі та учні НВК №141 "ОРТ" м.Києва - лауреати Церемонії нагородження«Крила натхнення» у Дніпровському районі. Пишаємось Вами! #Крила_натхнення #DniproOsvita #наші_учні_найкращі #гордість_нвк141орт
23 квітня 2018 р.
Детальніше
Сторінки: